Söve Hakkında Yorumlar

Söve hakkında bir çok kişi ön bilgisi ile çevresindekilere tavsiyelerde bulunur, peki Kullanan kişiler söve hakkında ne diyorlar ve söveyi nasıl yorumluyorlar,

Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye söve gönderimi yapmakta olup kaliteli işciliklerimiz ile müşteri memnuniyetinizi tam sağlamaktayız.

Şimdi söve hakkında bilgisi olanlar söve için ne demişler şöyle bakalım;

“Strofor esaslı çeşitli şekillerde kesiti olabilen , üstü hava şartlarına dayanıklılığı sağlayan özel bir sıva malzemesiyle kaplı söve çeşitleride mevcuttur. bu tip söveler strofor yapıştırma harçlarıyla pencere ve kapı kenarlarına yapıştırılabilirler.”

“Pencerenin kenarına yapılan basit bir çerçeveden ibaret olan söve, kabul etmek gerekir ki, eski tip evlerde, taş yapılarda, bodrum evlerinde, cunda evlerinde gayet şık durmaktadır. çünkü malzemesi doğaldır ve harikuladedir. pembemsi sarmısak taşından yapılan ayvalık-cundadaki söveler, dokusuyla, yapıyla bütünleşmesiyle olsun insana eski zamanların ne kadar güzel olduğunu hissettirir. antalya-kaleiçi de keza. bir yapının tüm bileşenleri birbiriyle uyumlu olduğu zaman, içinde yaşayana da keyif verir, önünden geçene de, önünde durup fotoğrafını çekene de.”

“Bu malzemeyle evde kendi kendinizin ustası olabilir ve etrafınızdakileri de itina ile delirtebilirsiniz. nalburdan sonraki favori dükkanım söveciler.
böyle emekliliğimde, ya da fırsatım olursa; kadınlar için hırdavat malzemeleri, ne biliyim işte söve, küçük pembe testerecikler filan satacağım bir dükkan açmayı istiyorum. bence batmam. koca şehirde bunlara hasta olan tek kadın ben değilimdir çünkü. herhalde. inşallah.

ismi de buldum;

pembe testere.

her türlü yaratıcı malzeme.

“kapıların ve pencerelerin oturduğu çerçeveye verilen isim.eskiden bunlar bile belirli bir sanatla üretilir,ilk önce göze hitap etmesi amaçlanırmış.”

Şeklinde kişiler yorum yapmışlardır ve beğenileri kazanmış bir malzemedir söve ürünü, yukarıdaki yorumları sözlük sitesi olan ekşi sözlükte yapılan yorumlar alınmış olup bilgi amaçlı bu sitede kullanılmıştır..