Strafor Ambalaj Koruyucu

Strafor ambalaj koruyucu, ürün taşınmaları sırasında ürünlerin zarar görmemesi nedenli üretilen kaliteli bir üründür. Cam, kavanoz gibi kırılacak cam ürünleriyle birlikte akla gelebilecek tüm ürünlerin korunması için özel olarak, özel boyutlarda üretimi gerçekleştirilir.
Strafor ambalaj koruyucu, strafor malzemesinin uygun olması, şık ve kullanımının kolay olması gibi ayrıntılar ile birlikte pek çok sektör içerisinde kullanılmaktadır. Özel kesim makineler ile birlikte dilediğiniz boyutlarda koruyucuları hazırlayan firmamız sizlere kaliteli bir hizmet sunar.

Kaliteli Koruma

Ürünlerin sevkiyat veya taşıma sırasında zarar görmesini ve kırılmasını çok yüksek oranlarda engelleyen, ürünlerin sağlam bir şekilde gideceği yere ulaştırılmasını sağlayan strafor ambalaj koruyucuları pek çok sektör için zaruridir. Hem ürünlerin darbelerden zarar görmesini hem de nem, rutubet, su gibi dış etkilerden etkilenmesini engeller. Bu da strafor ambalaj koruyucuların kaliteli koruma sağlayan ürünler olduğunu ortaya koyar.
Halk arasında genellikle köpük olarak da bilinen bu strafor hammaddesi çok sayıda küçük kapalı gözenekli hücrelerden meydana gelen ve bu hücrelerin içerinin %98’i havadan oluşan bir malzemedir. Oldukça hafif olan strafor malzemesi ile pek çok şey yapabilmek ve pek çok şey üretebilmek de mümkündür. Ürünlerinizin dış etkilere karşı korunmasını sağlayan ve etkili bir bariyer sunan strafor ambalaj koruyucu ürünlerimiz Strafor Angora tarafından kalite ve ince işçilik ile üretilir.

Etkili Strafor Koruması

Has yapı strafor ambalaj pek çok sektörde başarı ve kalitesini kanıtlamış bir firmadır. Kaliteli hammadde kullanarak ürettiği, sağlam ve işin muhteviyatına uygun olarak hazırladığı ürünleri ile her zaman ilk tercih olmuştur.
Has yapı strafor ambalaj sizlere her zaman kaliteli, uygun maliyetli bir hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz tüm ayrıntıları, şekilleri, yazı ve harfleri kolaylıkla elde edebileceğiniz, şıklığın ve estetiğin öncüsü olarak sektördeki yerini almış olan firmamız hazırladığı strafor ürünler ile birlikte fark yaratmaktadır. Siz de daha ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilir, geniş kapsamlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

ankara Strafor Ambalaj Koruyucu ankara Strafor Ambalaj Koruyucu ankara Strafor Ambalaj Koruyucu ankara Strafor Ambalaj Koruyucu